KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16144094
nr 1614 4094
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad, daterad -92, blandteknik. Bladets mått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:13:43
22/4 10:30:01